Klarer ikke ta ferie før alt er på plass

– Alt var klart. Men nå har det blitt sånn i fotball at om folk sier ja, så betyr det visst ingenting lenger. Jeg håper jeg aldri havner i den situasjonen selv. Jeg har aldri takket ja til en kontrakt for så å snu å si ja til en annen. Det liker jeg veldig dårlig.

– Jeg har hatt kontakt med Geir Andrè helt siden han reiste, og har aldri lagt skjul på at det er en spiller jeg har sansen for. Han hadde ei trening med ulf og kjente at det var ikke rett for han. Agenten tok kontakt etterpå og vi kom til enighet.

– Forhåpentligvis kommer det på plass en lokal spiller iløpet av de neste dagene, avslutter Bergersen.

Annonse

Pride in every move

100% Aarbakke

For 100 år siden startet Aarbakke hestesko produksjon i Bryne, Norge. I dag er Aarbakke blant verdens ledende avanserte mekaniske selskaper, kjent for å tenke ut av boksen, ha sterke bånd til lokalsamfunnet og ha et attraktivt arbeidsmiljø

Lyst å dele artikkelen?

Skrevet av:

Legg igjen en kommentar